Nasi dostawcy

 
Chcąc zapewnić najwyższą jakość usług, utrzymujemy ścisły kontakt z najlepszymi firmami z branży. Wybór tych najlepszych determinuje nasze doświadczenie! Dzięki temu mamy w swojej ofercie szeroki asortyment materiałów posadzkowych w bezkonkurencyjnej jakości i możemy zaoferować technologię dostosowaną do różnych potrzeb. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się posadzki żywiczne cienko i grubowarstwowe, epoksydowe, epoksydowo-kwarcowe, poliuretanowe, metakrylowe i inne.

Na każdym etapie procesu instalacji posadzek żywicznych, używamy maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych renomowanych producentów:

Image

Sika Poland

Jest światowym koncernem dostarczającym specjalistyczne produkty chemiczne i zajmuje czołowe miejsce wśród producentów materiałów wykorzystywanych do uszczelniania, klejenia, wygłuszania, wzmacniania i ochrony konstrukcji nośnych w budownictwie oraz w przemyśle.

Flowcrete Polska

Oferuje posadzki żywiczne o różnych właściwościach, w tym posadzki przemysłowe i dekoracyjne, powłoki parkingowe, samopoziomujące masy cementowe i zabezpieczenia antykorozyjne.

Remmers

Wybrane systemy posadzek firmy Remmers zapewniają ekstremalnie wysoką odporność na oddziaływanie substancji chemicznych przy wysokiej wytrzymałości mechanicznej i zapewniają bezpieczne odprowadzenie ładunków elektrostatycznych np. w strefach ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD). Portfolio firmy BASF obejmuje chemikalia, plastiki, wyroby przetworzone, produkty rolne oraz chemikalia wysokowartościowe do produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego.

Master Builders Solutions

To światowa marka zaawansowanej chemii budowlanej. W ofercie Master Builders Solutions znajdują się zaawansowane produkty do betonu, takie jak: domieszki do betonu, produkty do impregnacji i naprawy betonu. Systemy hydroizolacyjne oraz posadzki przemysłowe i dekoracyjne od Masters Builders Solutions, zapewniają długotrwałą skuteczność w zakresie zabezpieczenia jak także estetyki powierzchni.

Tikkurila

Jest skandynawskim producentem z branży farbiarskiej, który od 1862 wytwarza produkty ze starannie dobranych surowców, które spełniają najwyższe standardy jakościowe.