Usługi

Przegląd usług

Posadzki żywiczne

Nowoczesne posadzki żywiczne coraz częściej zostają doceniane nie tylko, jak do tej pory, ze względu na ich solidność oraz odporność na środki chemiczne.

Produkcja maszyn

Produkujemy samojezdne śrutownice czyszczące śrutem stalowym, o szerokości czyszczenia od 20 do 40 cm, oraz współpracujące z nimi przemysłowe odkurzacze samoczyszczące.

Czyszczenie bezpyłowe

Czyszczenie powierzchni poziomych, np. betonu przeprowadzane jest najczęściej metodą śrutowania, frezowania lub szlifowania.

Posadzki ozdobne

Posadzka ozdobna o wysokich walorach estetycznych (np. MasterTop lub Peran Comfort) – elastyczna, posiada właściwości wygłuszające, radykalnie ograniczające powstawanie i przenoszenie hałasu. Poprawia komfort chodzenia.

Więcej

Przygotowanie podłoża

Stabilność i przyczepność

Podstawowym czynnikiem, który wpływa na ogólną jakość posadzki żywicznej, jest odpowiednio przygotowane podłoże. Najczęściej tego typu nawierzchnie kładzie się na bazie z betonu, zapewniającej odpowiednią stabilność i przyczepność dla materiału.

Brak pęknięć i szczelin

Baza musi być równa, nie może zawierać pęknięć ani szczelin, należy także oczyścić ją z kurzu i wszelkich plam. Podłogę można wykonać na gotowym już betonie, jak i zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonają nową bazę z myślą o posadzce żywicznej.

Oczyszczona powierzchnia

Na odpowiednio równej i oczyszczonej powierzchni można kłaść posadzkę żywiczną. Jest to zadanie trudne, wręcz niemożliwe do wykonania bez odpowiednich narzędzi. Dobrze położona posadzka żywiczna równo wysycha i ma jednolite właściwości na całej powierzchni.

Zastosowanie posadzek żywicznych

Odpowiednia grubość posadzki.

W pomieszczeniach mieszkalnych posadzki żywiczne są wyjątkowo chętnie wykorzystywane ze względu na ich nowoczesną estetykę. Pozwalają na stworzenie idealnie gładkiej powierzchni w wielu kolorach, co umożliwia stworzenie pożądanej aranżacji.

Więcej

Aktualności