Posadzki Żywiczne Epoksydowe

Wysokiej klasy podłogi z żywicy są idealnym rodzajem zabezpieczenia powierzchni betonowych. Spełniają również najwyższe wymagania estetyczne. Ponadto ich utrzymanie czystości oraz konserwacja jest niezwykle łatwa.

Podłoża te różnią się rodzajem spoiwa (epoksydowe, poliuretanowe, winylowe, akrylowe, metakrylowe) oraz grubością i ilością nanoszonych warstw.

Wybór najlepszej posadzki żywicznej na daną powierzchnię zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest przeznaczenie pomieszczenia, w którym dana powierzchnia ma zostać wykonana.
Podłoga z żywicy w obiekcie przemysłowym musi być dobrana z uwzględnieniem takich czynników jak: charakterystyka produkcji, obciążenia (bezpośrednie i pośrednie), oddziaływanie środków chemicznych, atmosferycznych, temperatury, wymagania estetyczne, zagrożenie wybuchem, przeznaczenie spożywcze.

Wykonujemy nawierzchnie EP, PUR, A. Oferujemy również powierzchnie bezspoinowe, odporne na duże obciążenia mechaniczne i chemiczne, gładkie i antypoślizgowe. W ramach naszych prac wykonujemy podłoża z żywicy w różnych kolorach. Prezentowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie ogólnym, jak i przemysłowym.
Wykonujemy nawierzchnie w nowych obiektach, a także remontujemy stare (renowacja).

Podstawą wykonania dobrej nawierzchni jest odpowiednio wykonana i przygotowana baza. Najlepiej, gdy podłoga żywiczna powstaje na miejscu, które spełnia następujące warunki:

  • wytrzymałość na ściskanie betonu wynosi od 25 MPa,
  • wytrzymałość na odrywanie warstwy powierzchniowej jest nie mniejsza niż 1,5 MPa,
  • wilgotność betonu, w warstwie przypowierzchniowej waha się do 4-5%,
  • jest czyste, bez pozostałości preparatów pielęgnacyjnych,
  • posiada izolację przeciw wilgoci gruntowej.

Jak się z nami skontaktować ?

Sonnex sp. z o.o.

ul. Sokółki 20
62-530 Kazimierz Biskupi

tel./fax (0-63) 244-75-57
tel. kom. 602 74- 59- 76

www.sonnex.com.pl
biuro@sonnex.com.pl

Formularz kontaktowy
Ostatnia realizacja
Plastica Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie - 8000 m2 betonów i żywic
Plastica Sp. z o.o. Kowalewo Pomorskie - 8000 m2 betonów i żywic