Nasi dostawcy

Partnerzy handlowi

Dbałość o najwyższą jakość usług wymaga od nas utrzymywania ścisłych kontaktów z najlepszymi firmami z branży. Dzięki temu mamy w swej ofercie szeroki asortyment materiałów posadzkowych najwyższej jakości i możemy Państwu zaoferować technologię dostosowaną do Państwa potrzeb. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie posadzki cienko i grubowarstwowe, epoksydowe, epoksydowo-kwarcowe, poliuretanowe, metakrylowe i inne.
Używamy profesjonalnych maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych renomowanych producentów.

Flowcrete Polska

logo_flowcrete

Flowcrete Polska oferuje posadzki żywiczne o różnych właściwościach, w tym posadzki przemysłowe i dekoracyjne, powłoki parkingowe, samopoziomujące masy cementowe i zabezpieczenia antykorozyjne.
Specjalistyczne posadzki przemysłowe sprawdzają się w ciężkich warunkach użytkowania, przy rozmaitych obciążeniach termicznych, mechanicznych i chemicznych. Do każdego projektu indywidualnie dobierane są adekwatne rozwiązanie posadzkowe z żywic epoksydowych, poliuretanowych i in.

Sika Poland

Sika_Claim_pos_rgb_Polish

Sika Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Sika – jednego ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu. Jesteśmy obecni w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Globalna sieć oddziałów Sika jest naszym ogromnym atutem - pozwala nam zdecydowanie szybciej wprowadzać najnowsze technologie oraz elastycznie dostosowywać się do rozmaitych potrzeb naszych klientów na zróżnicowanych rynkach.

Remmers

Remmers Polska Sp. z o.o.Innowacyjne rozwiązania różnorodnych problemów.

Wybrane systemy posadzek firmy Remmers zapewniają ekstremalnie wysoką odporność na oddziaływanie substancji chemicznych przy wysokiej wytrzymałości mechanicznej i zapewniają bezpieczne odprowadzenie ładunków elektrostatycznych np. w strefach ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Żywiczne posadzki przemysłowe flowcrete

Posadzki żywiczne Flowcrete są gwarancją najwyższej jakości. Firma działa na polskim rynku od 1994 roku. Nasze posadzki żywiczne od lat sprawdzają się w wielu obiektach. Działamy na terenie całego kraju współpracując z profesjonalnymi firmami wykonawczymi, które posiadają certyfikat na wykonanie bezspoinowych posadzek żywicznych FlowcreteFlowcrete Polska jest dystrybutorem bezspoinowych posadzek z żywic epoksydowych, poliuretanowych, metakrylowych i in.

Sika_Claim_pos_rgb_Polish

Sika oferuje szeroki wachlarz rozwiązań posadzkowych, które zmienią zwykłe miejsca w niepowtarzalne i oryginalne wnętrza o unikalnej atmosferze. Dla architektów, projektantów, inwestorów, wykonawców materiały posadzkowe Sika stanowią przyjazny instrument do nieograniczonego kształtowania przestrzeni zarówno obiektów handlowo-usługowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, jak i budownictwa przemysłowego.

basf Portfolio firmy BASF obejmuje chemikalia, plastiki, wyroby przetworzone, produkty rolne oraz chemikalia wysokowartościowe do produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego.

Celem prowadzonych przez nas badań jest szybka zmiana trendów rynkowych oraz naukowych pomysłów w innowacyjne rozwiązania. Dzięki nowym technologiom możemy wykorzystać pojawiające się na rynku możliwości - tworząc nową jakość dla naszych klientów, np. w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, spożywczym czy farmaceutycznym.

Nasi dostawcy